تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال سامسونگ با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران

نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران

مرکز تخصصی تعمیر یخچال سامسونگ

نمایندگی سامسونگ تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع یخچال سامسونگ، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران

چرا نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر یخچال سامسونگ آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب یخچال شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی سامسونگ تهران

سایر مزایای نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر یخچال سامسونگ

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی سامسونگ تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی سامسونگ تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی سامسونگ تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی سامسونگ تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات یخچال سامسونگ از جمله نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

ویژگی های خدمات تعمیرات نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران

1. تعمیرات تخصصی در نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران:

نمایندگی‌ یخچال سامسونگ در تهران تیم‌ تخصصی دارد که توانایی تشخیص و رفع مشکلات فنی محصولات را دارند. تعمیر لوازم خانگی سامسونگ شامل انواع یخچال سامسونگ می باشد.

2. استفاده از قطعات اصلی:

یکی از مهمترین عواملی که نمایندگی‌های معتبر را متفاوت می‌کند، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات است. این امر به اطمینان از دوام و کیفیت تعمیرات کمک می‌کند.

3. خدمات سریع در نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران:

نمایندگی‌ های مجاز و معتبر تعمیرات، معمولاً اهمیت بالایی به ارائه خدمات سریع و به موقع می‌دهند. این امر به مشتریان اطمینان می‌دهد که مشکلات فنی آن‌ها به سرعت حل خواهد شد.

4. گارانتی تعمیرات:

نمایندگی‌ یخچال سامسونگ در تهران همیشه برای خدمات تعمیرات ارائه شده، گارانتی ارائه می‌دهد. این باعث می شود مشتریان اعتماد بیشتری به خدمات داشته باشند.

5. هزینه تعمیرات در نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران:

هزینه‌ های تعمیر یخچال در نمایندگی سامسونگ در تهران مطابق با نرخ‌ مصوب توسط اتحادیه تعمیرکاران استان تعیین می‌شود. مبلغی که بابت هزینه تعمیر دستگاه یا تعویض قطعه‌ به سرویس کار می‌پردازید کاملا تحت نظارت نمایندگی خواهد بود.

6. تنها مکان معتبر برای تعمیر:

نمایندگی‌ های تعمیرات و خدمات پس از فروش سامسونگ تنها مکان معتبر برای تعمیر محصولات این شرکت هستند. این به مشتریان اطمینان می‌دهد که تعمیر محصولاتشان توسط افراد ماهر و با استفاده از تجهیزات مدرن انجام می‌شود.

7. مشاوره فنی در نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران:

نمایندگی‌ یخچال سامسونگ در تهران بعنوان مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ به مشتریان خود مشاوره فنی نیز ارائه می‌دهد. این مشاوره می‌تواند در مورد استفاده بهینه از محصولات، رفع اشکالات رایج و ارتقاء عملکرد محصولات مفید باشد.

8. وقت شناسی تعمیرکاران نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران:

سرویس کاران قبل از اعزام به محل شما، برای هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت تا بر اساس ساعتی که با شما هماهنگ کرده اند در محل جهت ارائه خدمات حاضر شوند و تاخیری نداشته باشند.

9. خدمات تعمیرات و پشتیبانی 24 ساعته:

از دیگر ویژگی های نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران، ارائه خدمات تعمیرات و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته می باشد

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ

نمایندگی‌ های خدمات پس از فروش یخچال سامسونگ مانند نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران، نقش بسیار مهمی در ارتقاء تجربه مشتریان و افزایش رضایت آن‌ها ایفا می‌کنند. این نمایندگی‌ها ارتباط مستقیم با مشتریان برقرار می‌کنند و به آن‌ها کمک می‌کنند تا مشکلات فنی محصولات سامسونگ خود را به سرعت و با کیفیت برطرف کنند.

در نهایت، انتخاب یک نمایندگی معتبر برای تعمیرات یخچال سامسونگ می‌تواند به شما کمک کند تا مشکلات فنی محصولات خود را به بهترین شکل ممکن حل کنید. تخصص، استفاده از قطعات اصلی، خدمات سریع و گارانتی از جمله عواملی هستند که در انتخاب نمایندگی تعمیرات باید در نظر گرفته شوند. جهت تعمیر یخچال خود، همین الان با نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران تماس حاصل نمایید.

اهمیت تعمیر به موقع یخچال توسط نمایندگی سامسونگ در تهران

1. پیشگیری از خسارت‌های بیشتر:

اگر یخچال سامسونگ شما به مشکل بخورد و تعمیر به تعویق افتد، ممکن است مشکلات بیشتری را ایجاد کند یا خسارت‌های جدی‌تری به لوازم دیگر دستگاه وارد کند. تعمیر به موقع به کنترل و جلوگیری از گسترش مشکلات کمک می‌کند.

2. صرفه جویی در هزینه:

تعمیرات به موقع اغلب به صرفه‌تر هستند. اگر تعمیر به تعویق بیفتد و مشکلات بیشتری به وجود آید، هزینه تعمیر افزایش می‌یابد.

3. حفظ کارکرد لوازم:

تعمیر به موقع از خرابی‌ها و مشکلات فنی یخچال جلوگیری می‌کند و کارکرد صحیح آن‌ را حفظ می‌کند. این امر به شما اجازه می‌دهد که به صورت مداوم از این دستگاه استفاده کنید.

4. افزایش عمر مفید:

تعمیر به موقع می‌تواند عمر مفید یخچال را افزایش دهد. با اقدامات مناسب تعمیر و نگهداری، می‌توانید یخچال خود را برای مدت طولانی‌تری استفاده کنید.

8 ایراد رایج در تعمیر یخچال سامسونگ

1. سرد نشدن یخچال سامسونگ:

اگر یخچال سامسونگ شما به خوبی خنک نمی‌کند، ممکن است مشکلی در کمپرسور یا سیستم یخچال وجود داشته باشد. در این صورت، بهتر است از یک تکنسین متخصص کمک بخواهید.

2. نشت آب از یخچال سامسونگ:

اگر آب به داخل یخچال یا زیر آن نشت می‌کند، ممکن است لوله‌ها یا سیستم آب و یخچال دچار نقص شده باشند. بهتر است این مشکل را به نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران اعلام کنید تا بررسی دقیق و تعمیرات اصولی دستگاه شما انجام شود.

3. صدای زیاد یخچال سامسونگ:

یخچال در حالت عادی صدای کمی دارد. اما اگر این صداها بیش از حد باشد، احتمالا کمپرسور دستگاه دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد.

4. یخ زدن بیش از حد:

اگر یخچال یا فریزر بیش از حد یخ بزند، در ابتدا باید دمای آن بررسی شود. برای یخچال سامسونگ بهترین دما 3 درجه سانتی گراد و برای فریزر سامسونگ منفی 19 درجه سانتی گراد است. در مرحله بعدی باید سیستم تهویه و درب‌ها بررسی شود و به طور منظم یخچال و فریزر تمیز شود. و در صورتی که مشکل ادامه داشت، از کارشناسان نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران جهت تعمیر، کمک گرفت.

5. گرمای بیش از حد بدنه یا موتور یخچال سامسونگ:

بدنه به طور طبیعی کمی گرم است ولی اگر این گرما بیش از اندازه باشد، باید دلایل زیر بررسی شود:

  • دمای یخچال سه درجه سانتی گراد باشد
  • بار یخچال زیاد نباشد
  • سیستم خنک کننده خراب نباشد
  • کمپرسور یخچال سامسونگ به درستی کار کند

6. بوی بد یخچال سامسونگ:

برای رفع بوی بد یخچال سامسونگ باید موارد زیر بررسی شود:

  • هیچ گونه مواد غذایی با بوی تند یا فاسد شده در یخچال نباشد
  • دمای یخچال ناپایدار نباشد
  • لوله ها و سیستم آب یخچال مشکلی نباشد
  • یخچال در معرض نور خورشید نباشد

7. اتومات نشدن یخچال سامسونگ:

اگر یخچال سامسونگ یکسره کار می کند و دستگاه اتومات نمی کند، اول بررسی کنید که آیا سرمایش یخچال هم افت کرده یا خیر

در این حالت احتمالا یخچال سامسونگ دچار نشتی گاز شده و ترموستات دستگاه خراب است.

8. خرابی لاستیک درب یخچال سامسونگ:

اگر لاستیک در مشکلی دارد و در دستگاه به خوبی بسته نمی شود، پس باید آن را تمیز و مجدد تنظیم کنید. و اگر مشکل حل نشد نیاز به تعویض آن است.

در صورتی که اقدام به تعویض آن نکنید، هم عمر یخچال کم می شود و به خوبی کار نمی کند و هم مصرف انرژی آن بالا می رود.

معرفی ارورهای یخچال سامسونگ و نحوه رفع آن

1. ارور 1E یا SE:

در این ارور یخچال به درستی به برق وصل نشده و جریان برق قطع می باشد. و برای رفع آن، باید اتصال به برق بررسی شود.

2. ارور 4E:

در این ارور اول از همه باید سنسورهای محیطی یخچال بررسی شوند و اگر ارور رفع نشد، برد دستگاه نیاز به بررسی دارد.

3. ارور 5E:

این ارور مربوط به قطعی جریان برق یا خرابی سنسور دیفراست است. برای رفع آن میتوانید اول دستگاه را ریست کنید و اگر مشکل حل نشد، با نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

4. ارور 6E:

این ارور عموما بعد از قطعی برق ایجاد می شود. یک راهکار ساده برای رفع آن، این است که دکمه Power Freeze و Power Cool را همزمان فشار دهید و نگه دارید. دستگاه ریست میشود و مشکل ارور رفع خواهد شد.

5. ارور 8E:

در این ارور مشکل احتمالی از سنسور یخ ساز است که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.

5/5 - (1 امتیاز)