تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال سامسونگ با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ

نمایندگی سامسونگ تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات تلویزیون سامسونگ در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع تلویزیون سامسونگ، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران

چرا نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر تلویزیون سامسونگ آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب تلویزیون شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی سامسونگ تهران

سایر مزایای نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر تلویزیون سامسونگ

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی سامسونگ تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی سامسونگ تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی سامسونگ تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی سامسونگ تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات تلویزیون سامسونگ ازجمله نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

ویژگی های خدمات تعمیرات نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران

1. تعمیرات تخصصی در نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران:

نمایندگی‌ تلویزیون سامسونگ در تهران تیم‌ متخصصی دارد که توانایی تشخیص و رفع مشکلات فنی محصولات را دارند. تعمیر لوازم خانگی سامسونگ شامل انواع تلویزیون سامسونگ می باشد.

2. استفاده از قطعات اصلی:

یکی از مهمترین عواملی که نمایندگی‌های معتبر را متفاوت می‌کند، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات است. این امر به اطمینان از دوام و کیفیت تعمیرات کمک می‌کند.

3. خدمات سریع در نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران:

نمایندگی‌ های مجاز و معتبر تعمیرات، معمولاً اهمیت بالایی به ارائه خدمات سریع و به موقع می‌دهند. این امر به مشتریان اطمینان می‌دهد که مشکلات فنی آن‌ها به سرعت حل خواهد شد.

4. گارانتی تعمیرات:

نمایندگی‌ تلویزیون سامسونگ در تهران همیشه برای خدمات تعمیرات ارائه شده، گارانتی ارائه می‌دهد. این باعث می شود مشتریان اعتماد بیشتری به خدمات داشته باشند.

5. هزینه تعمیرات در نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران:

هزینه‌ های تعمیر تلویزیون در نمایندگی سامسونگ در تهران مطابق با نرخ‌ مصوب توسط اتحادیه تعمیرکاران استان تعیین می‌شود. مبلغی که بابت هزینه تعمیر دستگاه یا تعویض قطعه‌ به سرویس کار می‌پردازید کاملا تحت نظارت نمایندگی خواهد بود.

6. تنها مکان معتبر برای تعمیر:

نمایندگی‌ های تعمیرات و خدمات پس از فروش سامسونگ تنها مکان معتبر برای تعمیر محصولات این شرکت هستند. این به مشتریان اطمینان می‌دهد که تعمیر محصولاتشان توسط افراد ماهر و با استفاده از تجهیزات مدرن انجام می‌شود.

7. مشاوره فنی در نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران:

نمایندگی‌ تلویزیون سامسونگ در تهران بعنوان مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ به مشتریان خود مشاوره فنی نیز ارائه می‌دهد. این مشاوره می‌تواند در مورد استفاده بهینه از محصولات، رفع اشکالات رایج و ارتقاء عملکرد محصولات مفید باشد.

8. وقت شناسی تعمیرکاران نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران:

سرویس کاران قبل از اعزام به محل شما، برای هماهنگی بیشتر با شما تماس خواهند گرفت تا بر اساس ساعتی که با شما هماهنگ کرده اند در محل جهت ارائه خدمات حاضر شوند و تاخیری نداشته باشند.

9. خدمات تعمیرات و پشتیبانی 24 ساعته:

از دیگر ویژگی های نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران، ارائه خدمات تعمیرات و پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته می باشد

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ

نمایندگی‌ های خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ مانند نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران، نقش بسیار مهمی در ارتقاء تجربه مشتریان و افزایش رضایت آن‌ها ایفا می‌کنند. این نمایندگی‌ها ارتباط مستقیم با مشتریان برقرار می‌کنند و به آن‌ها کمک می‌کنند تا مشکلات فنی محصولات سامسونگ خود را به سرعت و با کیفیت برطرف کنند.

در نهایت، انتخاب یک نمایندگی معتبر برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ می‌تواند به شما کمک کند تا مشکلات فنی محصولات خود را به بهترین شکل ممکن حل کنید. تخصص، استفاده از قطعات اصلی، خدمات سریع و گارانتی از جمله عواملی هستند که در انتخاب نمایندگی تعمیرات باید در نظر گرفته شوند. جهت تعمیر تلویزیون خود، همین الان با نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران تماس حاصل نمایید.

اهمیت تعمیر به موقع تلویزیون توسط نمایندگی سامسونگ در تهران

1. پیشگیری از خسارت‌های بیشتر:

اگر تلویزیون سامسونگ شما به مشکل بخورد و تعمیر به تعویق افتد، ممکن است مشکلات بیشتری را ایجاد کند یا خسارت‌های جدی‌تری به لوازم دیگر دستگاه وارد کند. تعمیر به موقع به کنترل و جلوگیری از گسترش مشکلات کمک می‌کند.

2. صرفه جویی در هزینه:

تعمیرات به موقع اغلب به صرفه‌تر هستند. اگر تعمیر به تعویق بیفتد و مشکلات بیشتری به وجود آید، هزینه تعمیر افزایش می‌یابد.

3. حفظ کارکرد لوازم:

تعمیر به موقع از خرابی‌ها و مشکلات فنی تلویزیون جلوگیری می‌کند و کارکرد صحیح آن‌ را حفظ می‌کند. این امر به شما اجازه می‌دهد که به صورت مداوم از این دستگاه استفاده کنید.

4. افزایش عمر مفید:

تعمیر به موقع می‌تواند عمر مفید تلویزیون را افزایش دهد. با اقدامات مناسب تعمیر و نگهداری، می‌توانید تلویزیون خود را برای مدت طولانی‌تری استفاده کنید.

۹ ایراد رایج در تعمیر تلویزیون سامسونگ

1. خاموش شدن ناگهانی تلویزیون:

اگر دستگاه شما به دلایل نامعلومی خاموش می‌شود، نیاز به بررسی موارد زیر دارید:

 • مشکلات نواسانات برق و عدم اتصال به محافظ
 • مشکل اتصالات برقی مثل مشکل در پریز و سیم پیچی
 • مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری دستگاه
 • اختلالات و ضعف سیگنال تلویزیون
 • وجود تایمری که از آن بی اطلاع هستید
 • مشکلات در دستگاه های متصل به تلویزیون سامسونگ مثل اشکال در رسیور
 • مشکلات دما و گرما یا سرمای شدید محیط

2. روشن نشدن تلویزیون:

علت روشن نشدن دستگاه تلویزیون شما، می‌تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • مشکل برق ندادن به تلویزیون: ابتدا اطمینان حاصل کنید که کابل برق به درستی به پریز وصل شده باشد و منبع تغذیه برق مشکلی نداشته باشد.
 • مشکل در منبع تغذیه داخلی تلویزیون: اگر اتصال به برق مشکلی ندارد اما تلویزیون همچنان روشن نمی‌شود، ممکن است مشکل در منبع تغذیه داخلی تلویزیون باشد و نیاز به بررسی آن است.
 • مشکل در کابل‌های تلویزیون
 • مشکل در ریموت کنترل
 • مشکل در نرم افزار، که نیاز به بروزرسانی یا ریست دارد.
 • مشکل سخت افزاری دستگاه که نیاز به بررسی متخصص دارد

برای تعمیر و رفع این موارد می توانید از کارشناسان نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران کمک بگیرید.

3. هاله یا نقاط سیاه روی صفحه نمایش:

اگر روی صفحه نمایش هاله یا نقاط سیاه می‌بینید، ممکن است علت آن یکی از موارد زیر باشد:

 • نوسانات برقی
 • ضربه خوردگی
 • دما و رطوبت نامناسب محیط
 • ایراد در پیکسل‌ها
 • خرابی لامپ‌های بک لایت تلویزیون
 • مشکل در پنل تلویزیون

4. پرش تصویر تلویزیون سامسونگ:

اگر تصویر تلویزیون سامسونگ پرش داشته باشد، ممکن است علت آن یکی از موارد زیر باشد:

 • مشکل در دستگاه‌های متصل به تلویزیون و کابل‌ها
 • نوسانات برق
 • مشکل در برد تلویزیون
 • آسیب فیزیکی به صفحه نمایش
 • تعمیرات غیر اصولی
 • مشکلات نرم افزاری

5. عدم هماهنگی صدا و تصویر:

در بعضی موارد تلویزیون، تصویر دارد ولی صدا ندارد یا برعکس.

در صورتی که تلویزیون، تصویر نداشته باشد ولی صدا داشته باشد، می‌توان در درجه اول به خرابی بک لایت تلویزیون شک کرد.

و در صورتی که تلویزیون، صدا نداشته باشد ولی تصویر داشته باشد، می توان به خرابی برد دستگاه شک کرد. که برای بررسی و رفع آن می توانید از کارشناسان نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران کمک بگیرید.

6. افت کیفیت صدا:

مشکلاتی مثل تنظیمات نامناسب صدا، مشکل در دستگاه‌های متصل به تلویزیون و اختلال داخلی در بلندگوهای دستگاه می تواند باعث افت کیفیت صدای تلویزیون شما شود. 

7. نویز داشتن صدا:

مشکلاتی مثل عدم تنظیمات مناسب صدا، خرابی کابل‌ها یا آنتن متصل به تلویزیون و یا مشکلات سخت افزاری مثل اختلال در پردازنده دستگاه می تواند باعث نویز داشتن تلویزیون سامسونگ شود.

8. مشکل در اتصال به دستگاه های جانبی:

عدم اتصال تلویزیون سامسونگ به کابل‌ها می تواند به دلیل عدم هماهنگی تلویزیون و نوع کابل، استفاده از کابل‌های بی کیفیت یا اشکال در پورت تلویزیون باشد.

9. گیرکردن در حالت راه اندازی:

عموما این مشکلات در تلویزیون‌ هایی ایجاد می‌شود که دارای سیستم عامل داخلی هستند که نیاز به به روز رسانی دارد. از طرفی اختلالات سخت افزاری مثل مشکل در مادربرد دستگاه می تواند منجر به این اتفاق شود.

5/5 - (1 امتیاز)